تبلیغات
بهترین خبرهای روز - دختر فراری با شاهدهای اجاره‌ای به خانه بخت رفت
بهترین خبرهای روز
با سلام و تشکر از حضور شما لطفا در نظر سنجی ما شرکت کنید .

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • امروز :
  • دیروز :
  • این ماه :
  • ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دختر فراری با شاهدهای اجاره‌ای به خانه بخت رفت

هفته گذشته زنی با ارائه دادخواست در شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5 تهران، از مردی به اتهام ربودن دختر دانشجویش شكایت كرد. این شاكی در اظهاراتش به بازپرس حسنی گفت: چندی پیش تغییراتی در رفتار دخترم احساس كردم و وقتی دلیلش را جویا شدم، او عنوان كرد؛ به پسر جوانی علاقه‌مند شده و تصمیم به ازدواج با وی گرفته است.
با شنیدن حرف‌های دخترم، اجازه دادم خانواده پسر به خواستگاری‌اش بیایند.در مراسم خواستگاری، معلوم شد پسر جوان از نظر شرایط كار، سطح تحصیلی و وضعیت خانوادگی با ما تفاوت‌های فراوانی دارد بنابراین من و پدرش با این وصلت مخالفت كردیم، اما دخترم همچنان اصرار داشت تا با این وصلت موافقت كنیم و من و اعضای خانواده راضی نمی‌شدیم. از این روز به بعد، وضعیت روحی دخترم بدتر شد و بنای ناسازگاری گذاشت و تهدید كرد اگر اجازه ازدواج با پسر مورد علاقه‌اش را به وی ندهیم، خودكشی می‌كند.

وی افزود: به دنبال تهدیدهای دخترم، مراقب وی بودیم تا ناخواسته مرتكب خطایی نشود؛ تا این كه روز گذشته وقتی به اتاق دخترم رفتم تا او را برای رفتن به دانشگاه بیدار كنم، با جای خالی او روبه‌رو شدم.

با بررسی كمد دخترم، متوجه شدم شناسنامه و لباس‌هایش را برداشته است. گمان می‌برم پسر مورد علاقه‌اش، او را فریب داده و با ربودن او، قصد دارد رضایت ما را برای ازدواج با دخترم جلب كند.

به دنبال این دادخواست، پرونده‌ای تشكیل شد و ماموران آگاهی تهران، جستجو برای یافتن دختر ناپدید شده و پسر مورد علاقه‌اش را آغاز كردند.

تحقیقات در این ارتباط ادامه داشت تا این كه زن شاكی با مراجعه مجدد به مركز پلیس، بیان كرد؛ دخترم در تماس تلفنی ادعا كرده كه با پسر مورد علاقه‌اش عقد كرده است و دیگر در جستجویش نباشیم.

با اطلاعاتی كه این زن در اختیار ماموران قرار داد، مخفیگاه دختر گمشده و پسر مورد علاقه‌اش در منزلی در غرب تهران شناسایی شد و آنها دستگیر شدند.

روز گذشته با انتقال آنها به شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5 تهران این دو مورد بازجویی قرار گرفتند.

شیدا دختر فراری در اظهاراتش به بازپرس حسنی گفت: چندماه قبل، هنگامی كه به باشگاه ورزشی رفته بودم، با زن جوانی آشنا شدم. به دنبال این آشنایی، وی مرا برای برادر همسرش خواستگاری كرد.

پس از چند مرحله دیدار این فرد، ما به هم علاقه‌مند شدیم و تصمیم به ازدواج با هم گرفتیم. بنابراین، پس از بازگوكردن موضوع با خانواده‌ام، شهرام به خواستگاری‌ام آمد، اما والدینم به خاطر این‌كه وی تحصیلكرده نبود و شغل آزاد داشت، به او پاسخ منفی دادند و تهدیدم كردند كه اگر این وصلت صورت گیرد، باید برای همیشه خانواده را فراموش كنم، اما من دوست داشتم پسر مورد علاقه و خانواده‌ام را در كنار هم داشته باشم. وی ادامه داد: وقتی مشكلات خانوادگی به خاطر این وصلت ادامه یافت، نقشه فرار و ازدواج با وی را طراحی كردم.

وی افزود: آن روز شهرام مرا نزد خانواده‌اش برد و با اطلاع‌دادن موضوع به آنها، عنوان كرد؛ قصد دارد مرا به یكی از دفترخانه‌ها ببرد و به عقد خود درآورد، خانواده‌اش از وی خواستند بار دیگر نزد خانواده من برود و از آنها اجازه بگیرد كه گفته‌های آنها را قبول نكردیم و با شناسنامه‌هایمان به یك دفترخانه در تهران رفتیم و با پرداخت مبلغی به 4 شاهد، از آنها خواستیم نقش والدینمان را ایفا كنند تا ما به طور قانونی بتوانیم زندگی‌مان را شروع كنیم. باور كنید من و نامزدم دوست داریم با رضایت والدین، با خوبی و شادی به زندگی‌مان ادامه دهیم.

به دنبال اظهارات این دختر جوان، نامزدش هم گفته‌های وی را تایید كرد و از بازپرس پرونده خواست تا رضایت خانواده همسرش را فراهم كند.

شروط والدین نوعروس برای داماد جوان

بازپرس پرونده پس از شنیدن اظهارات این دختر و پسر جوان، از خانواده نوعروس خواست خواسته خود را مطرح كنند كه آنها به بازپرس حسنی گفتند: اگر مرد جوان بتواند ادامه تحصیل دهد، كار مناسب داشته باشد و مقدمات یك زندگی مناسب را فراهم كند، مخالفتی برای این ازدواج ندارند.

داماد جوان پس از شنیدن خواسته خانواده دختر مورد علاقه‌اش، ‌تعهد كرد به گفته‌های آنها عمل كند.

بنابراین گزارش، دختر جوان تحویل خانواده‌اش شد تا داماد جوان دوباره همراه خانواده‌اش به خواستگاری برود و با برگزاری مراسم جشن ازدواج، راهی خانه بخت شوند.


درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : مهدی

آخرین اخبار

جستجو

نظرشما

  • به نظر شما تیم ملی فوتبال ایران در مقابل کره شمالی چه نتیجه ای کسب می کند؟
نویسندگان

mi118.com