تبلیغات
بهترین خبرهای روز - کنار گذاشتن برخی مربیان لیگ برتری
بهترین خبرهای روز
با سلام و تشکر از حضور شما لطفا در نظر سنجی ما شرکت کنید .

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • امروز :
  • دیروز :
  • این ماه :
  • ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

کنار گذاشتن برخی مربیان لیگ برتری

مهدی تاج نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با تاکید بر برخورد با ناهنجاری ها و مشکلاتی که در فوتبال ایجاد شده است ، از کنار گذاشتن برخی مربیان لیگ برتری خبر داد و گفت: با شرایطی که در فوتبال کشور وجود دارد در لیگ نهم نمی توانیم در خدمت برخی مربیان باشیم.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در پایان تمرین عصر دوشنبه تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: برای جلوگیری از ناهنجاری های به احتمال زیاد برخی از مربیان از حضور در مسابقات لیگ برتر کنار گذاشته خواهند شد. ما به صورت جدی به دنبال اجرای منشور اخلاقی هستیم و مسائل مثبت این منشور را پیگیری خواهیم کرد ما بدنبال برخورد با ناهنجاری ها هستیم و شاید در این راستا مدتی در خدمت برخی مربیان نباشیم. این مربیان یا به دسته پایین تر فرستاده می شوند و یا از فوتبال حذف خواهند شد. برخی از بازیکنان که در کارنامه اش امتیازات منفی به ثبت رسیده است به دسته پایین تر فرستاده خواهد شد.

وی به وضعیت تیم ملی اشاره کرد و افزود: تیم ملی شرایط خوبی دارد و من زمانی که روند تمرینات این تیم را می بینیم نسبت به شرایط این تیم امیدوارتر می شوم.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال اضافه كرد: در حال حاضر مهمترین مشکل ما محدودیت استفاده از تمامی بازیکنان است. متاسفانه لژیونرها و بازیکنان تیم پرسپولیس را در اختیار نداریم و تلاش می کنیم تا از روز آینده بازیکنان پرسپولیس را هم در اردو داشته باشیم. طی تماسی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشته ایم نظر آنها را جلب کردیم که از روز آتی حداقل تعدادی از بازیکنان پرسپولیس را در اختیار داشته باشیم.

وی با اشاره به آغاز تمرینات تیم فوتبال امید ایران از روز سه شنبه خاطرنشان کرد: روز سه شنبه هر دو تیم امید و بزرگسالان فوتبال ایران تمرینات خود را در کمپ تیم های ملی دنبال می کنند و روز جمعه مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با ابراز تشکر از همکاری های وزارت امورخارجه از بابت همکاری برای اعزام تیم و همراهان به چین و کره شمالی خاطرنشان کرد: در نظر داریم آشپز و مواد غذایی را همراه تیم ملی به چین و کره شمالی اعزام کنیم. متاسفانه آن طور که کسب اطلاع کرده ایم در کره شمالی امکاناتی که مد نظر ماست مهیا نیست و باید تمامی امکانات را با خود به این کشور ببریم. درصددیم تا پیش از بازی با کره شمالی مقدمات آسایش ملی پوشان در این کشور را به نحو احسن فراهم آوریم. به احتمال زیاد سفر تیم ملی از چین به کره شمالی با هواپیمای اختصاصی صورت خواهد گرفت و پس از آن تیم ملی از پیونگ یانگ به کشور باز می گردد.

تاج افزود: تیم ملی رفته رفته کوچک می شود تا به 28 نفر برسد و پس از آن تیم ملی با همین تعداد بازیکن راهی چین و کره شمالی خواهد شد. پس از بازی با تیم امید تعدادی از بازیکنان از اردو خارج می شوند و بعد از دیدار دوستانه مقابل تایلند ترکیب و فهرست نهایی تیم ملی اعلام خواهد شد.

رئیس کمیته تیم های ملی در خصوص دعوت از دروازه بان جوان تیم ملوان به اردوی تیم ملی گفت: دروازه بانان اول تیم ملی سید مهدی رحمتی و وحید طالب لو هستند و هر دو از دروازه بانان خوب ما هستند. برای همراهی این دو «محمد محمدی» را هم به اردو دعوت کرده بودیم که وی به دلیل مشکلات شخصی از حضور در اردو عذرخواهی کرد و به همین منظور دو دروازه بان امید را به اردو دعوت کردیم تا برای آینده آماده شوند.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه در بازی روز جمعه تیم ملی مقابل تیم امید فوتبال کشورمان از حضور خبرنگاران و عکاسان در محل مسابقه ممانعت به عمل می آید ، گفت: از آنجا که این بازی داخلی است و ممکن است هر مربی چندین و چند تعویض داشته باشد و برای جلوگیری از این تلقی در ذهن بازیکنان که گل زدن و گل خوردن مهم است از حضور خبرنگاران و عکاسان جلوگیری می کنیم اما از همه آنها دعوت می کنیم که در بازی تایلند همراه تیم ملی باشند.

وی در خصوص اینکه چرا در پایان هر تمرین دو نفر از بازیکنان برای گفتگو با رسانه ها انتخاب می شوند ، گفت: از آنجایی که برخی از بازیکنان با توجه به حضور در تیم های مطرح کشور مورد استقبال و وثوق رسانه ها هستند اما برخی دیگر مورد توجه قرار نمی گیرند و امکان دارد دچار خودکم بینی شوند تصمیم گرفتیم با انتخاب سرمربی برای هر جلسه دو نفر انتخاب شوند تا همه بازیکنان شرایط یکسان داشته باشند.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که فدراسیون فوتبال در انتخابات AFC به کدام کاندیدا رای داد ، گفت: فکر می کنم فدراسیون فوتبال ایران به فردی رای داد که انتخاب آن به نفع فوتبال کشورمان باشد.

تاج دادکان را فردی مفید برای ورزش و فوتبال کشور خواند و گفت: تا امروز به این فکر نکرده ام که دادکان مشکلی برای فوتبال و ورزش کشور بوجود آورده است. او بیگانه و بی خبر از ورزش و فوتبال نیست. اینکه با چه عنوانی به فوتبال و ورزش بازگردد مهم نیست. مهم این است که کل بضاعت فوتبال کشور بسیج شود و در فضای تفاهم و تعامل برای موفقیت تیم ملی تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه سفر تیم ملی به چین با سه روز تاخیر انجام می شود ، گفت: با خواسته قطبی یک دیدار دوستانه مقابل تایلند خواهیم داشت و به همین خاطر تیم ملی با سه روز تاخیر به چین خواهد رفت و در این کشور فقط یک بازی دوستانه با ملی پوشان فوتبال چین خواهیم داشت و بازی دوستانه مقابل تیم باشگاهی این کشور لغو خواهد شد و در ضمن تیم ملی تایلند با ترکیب اصلی خود به ایران خواهد آمد.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با اشاره به ملاقات مسئولان فدراسیون فوتبال با مدیران باشگاه شالکه آلمان گفت: بزودی دیدار دوستانه ای با این تیم باشگاهی خواهیم داشت که پس از صعود تیم ملی به جام جهانی این دیدار برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تمایل فدراسیون فوتبال به سقف قرارداد با بازیکنان لیگ برتری گفت: این مسئله در حد مذاکره است و هنوز قانونی، تدوین، تبیین و تصویب نشده است. ما بدنبال آن هستیم که بازیکنانی به لیگ ایران بیایند که در حد لیگ ایران باشند یا فراتر از آن. باید بازیکن خارجی به لیگ ایران بیاید. بازیکن خارجی ای که به لیگ ایران می آید باید در 70 درصد بازیهای باشگاهی و ملی کشورش حضور داشته باشد.

تاج با تاکید بر برخورد با دلالی و پرداخت پول های خارج از قرارداد به مربیان و بازیکنان در خصوص اصلاح قانون حضور دروازه بانان خارجی در خارج از کشور گفت: در حال حاضر ممنوعیت از حضور دروازه بانان خارجی در لیگ برتر قطعی است. این قانون سال گذشته تصویب شد و قرار بود پس از تصویب 10 اتفاق دیگر در کنارش بیفتد اما نیافتد. متاسفانه با تصویب این قانون حضور دروازه بان خارجی ممنوع شد و شاهد کاهش عرضه حضور دروازه بانان خارجی و افزایش درخواست باشگاهها بودیم. باید این قانون اصلاح شود تا باشگاهها و دروازه بانها ضربه و ضرر نبینند.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : مهدی

آخرین اخبار

جستجو

نظرشما

  • به نظر شما تیم ملی فوتبال ایران در مقابل کره شمالی چه نتیجه ای کسب می کند؟
نویسندگان

mi118.com