تبلیغات
بهترین خبرهای روز - ارتباط پنهانی به جنایت انجامید
بهترین خبرهای روز
با سلام و تشکر از حضور شما لطفا در نظر سنجی ما شرکت کنید .

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • امروز :
  • دیروز :
  • این ماه :
  • ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ارتباط پنهانی به جنایت انجامید

جوانی كه متهم است دو سال قبل اقدام به قتل زن‌دایی خود كرده، از سوی بازپرس ویژه قتل تهران مجرم شناخته شد.

عصر روز 7 آذرماه سال 86 چند نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد واحد شهر ری حین عبور از كنار كانال آبی در حوالی دانشگاه خود متوجه شدند كه جسد یك زن در داخل كانال افتاده و به همین دلیل فورا پلیس را در جریان این موضوع قرار دادند.

حسب گزارش ماموران انتظامی، قاضی محمد شهریاری بازپرس كشیك قتل پایتخت از این حادثه باخبر شد و بلافاصله با حضور در محل كشف جسد، دستور انجام تحقیقات پلیسی را صادر كرد.

بازپرس جنایی پس از حضور در محل اعلام‌شده، متوجه شد كه جسد متعلق به زنی جوان است كه به وسیله یك روسری قرمز‌رنگ خفه شده است.

با آغاز تحقیقات پلیسی به دستور مقام قضایی، عوامل تشخیص هویت دریافتند كه جسد متعلق به زنی 32 ساله به نام «اكرم» بوده كه در شهرك گلستان واقع در حاشیه جنوب غرب تهران زندگی می‌كرده است.

با شناسایی خانواده مقتول، تحقیق از آنها آغاز شد كه همسر و دو فرزند وی حقایقی از زندگی «اكرم» و روابطش را برای كارآگاهان جنایی بازگو كردند.

همسر مقتول در تحقیقات ایتدایی اظهار كرد كه كارش به شكلی بوده كه مدام به شهرهای دیگر سفر می‌كرده و هنگام وقوع حادثه نیز در تهران نبوده است. از سوی دیگر پسر 12 ساله مقتول به كارآگاهان گفت: من چند بار دیدم كه پسرعمه‌ام به اسم

«حسنعلی» با مادرم ارتباط برقرار كرد و زمانی كه متوجه شدند از روابط آنها باخبر شده‌ام، 25 هزار تومان به من دادند كه برای خودم اسكیت بخرم و به كسی حرفی نزنم.

دختر مقتول نیز كه 16 سال سن دارد، در جریان تحقیقات اظهار كرد: روز 5 آذرماه زمانی كه حدود ساعت 17:30 از مدرسه به خانه آمدم، متوجه شدم كه مادرم می‌خواهد بیرون برود. از او پرسیدم كجا می‌رود، گفت كه با «حسنعلی» قرار دارد و اگر تماس گرفت به او بگویم كه مادرم سر قرار می‌آید.

در پی اظهارات دو فرزند مقتول، تلاش كارآگاهان برای شناسایی و بازداشت

«حسنعلی» به دستور بازپرس ویژه قتل آغاز شد كه نهایتا این شخص چند روز پس از كشف جسد، در شهرستان محل زندگی‌اش شناسایی و بازداشت شد.

متهم در بازجویی‌های به‌عمل آمده، ارتباط با «اكرم» و قتل وی را نپذیرفت و مدعی شد: روز 3 آذر به همراه نامزدم «فهیمه» جهت گرفتن وام به تهران آمدیم و به خانه دایی‌ام رفتیم. روز چهارم به خانه خواهرم رفتیم و من پس از خارج شدن از خانه دایی‌ام، اكرم را ندیدم.

از سوی دیگر نامزد متهم به قتل اظهار كرد: روز چهارم حدود ساعت 3 بعد از ظهر زمانی كه از یك رستوران به همراه «حسنعلی» خارج شدیم، او گفت كه با شریكش قرار دارد. بعد از آن كه رفت دیگر از او خبری نشد.

شریك متهم نیز ملاقات با «حسنعلی» را تایید كرد اما گفت كه تنها تا ساعت چهار و نیم با وی بوده و پس از آن از پیش او رفته است.

با توجه به آنكه پس از ساعت چهار و نیم بعد از ظهر روز 4 آذرماه كسی از

«حسنعلی» اطلاعی نداشت، ظن بازپرس نسبت به وی تقویت شد زیرا پزشكی قانونی نیز اظهار كرد كه قتل حدود 24 ساعت قبل از كشف جسد، در جای دیگری اتفاق افتاده و سپس به كانال آب انتقال یافته است كه این زمان، با زمانی كه «اكرم» به گفته فرزندش از خانه خارج شده بود، مطابقت داشت.

تحقیقات در مورد این جنایت ادامه داشت تا اینكه مشخص شد مقتول باردار بوده است و به این ترتیب، انگیزه‌های جنایت از سوی متهم، پررنگ‌تر به نظر رسید.

قاضی شهریاری پس از اخذ آخرین دفاعیات از متهم و با وجود رد اتهام قتل از سوی وی، با توجه به ادله موجود در پرونده برای «حسنعلی» 29 ساله قرار مجرمیت صادر كرد و پرونده را در اختیار دادیار اظهار نظر جنایی قرار داد.

وی انگیزه متهم از ارتكاب جنایت را، باردار شدن مقتول و ترس از افشای راز رابطه پنهانی «حسنعلی» با زن‌دایی‌اش عنوان كرد.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : مهدی

آخرین اخبار

جستجو

نظرشما

  • به نظر شما تیم ملی فوتبال ایران در مقابل کره شمالی چه نتیجه ای کسب می کند؟
نویسندگان

mi118.com