تبلیغات
بهترین خبرهای روز - تبلیغات خودجوش! احمدی‌نژاد در کرج
بهترین خبرهای روز
با سلام و تشکر از حضور شما لطفا در نظر سنجی ما شرکت کنید .

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • امروز :
  • دیروز :
  • این ماه :
  • ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تبلیغات خودجوش! احمدی‌نژاد در کرج

رئیس جمهور امروز در حالی به دومین سفرخود به شهرستان کرج رفت که از چنین روز پیش تبلیغات بی‌سابقه و گسترده ای برای حضورش در این شهر صورت گرفته بود.

با اینکه ساعت حضور رییس جمهور 9 صبح اعلام شده بود از دو ساعت پیش از آغاز مراسم مسیرهای خروجی و مرکزی شهرستان بسته شده و تردد در شهر با دشواری امکان پذیر بود.

       

به گزارش قلم، با اینکه از حدود ده روز پیش همه ادارات و نهادهای دولتی همپای رادیو البرز (رادیو شهرستان کرج) برای حضور رئیس جمهور دست به تبلیغات گستردهای زده بودند اما حجم این تبلیغات در روزهای منتهی به ورود رییس جمهور بسیار افزون تر شد تا جایی که امروز جای جای شهر پوشیده از عکس‌ها و پوسترهای ریئس جمهور بود.

 

بر روی این بنرها و پوسترهای بزرگ که به تعداد زیاد در تمامی میدان ها و چهارراه ها شهرنصب شده نام «ستاد هماهنگی استقبال از دومین سفر رئیس جمهوری» نوشته شده است. ستادی که از قرار معلوم آنچنان بودجه ای در اختیار داشته است که نه تنها تمامی مسیر حرکت رئیس جمهور - از میدان شهدا تا میدان سپاه - آذین بندی شده بود بلکه ایستگاه های صلواتی نیز در طول مسیر میان مردم آب معدنی و چای پخش می کردند.

آنچه در این میان قابل توجه بود حضور پررنگ دانش آموزان دختر و پسری بود که به دلیل حضور رییس جمهور در کرج مدارسشان تعطیل شده بود و اتوبوس هایی آنها را به محل برگزاری مراسم آورده بود.

تعداد زیادی پارچه نوشته از سوی دبیرستان ها ،هنرستان ها ، مدارس فنی حرفه ای در دست آنها قرار داشت.

در طول مسیر مراسم سرودهای حماسی از بلندگوها پخش می شد و اطلاعیه هایی با عنوان «مردی از جنس خدمت و صداقت» و دفترچه هایی نیز در مورد اقدامات رییس جمهور توزیع می شد که در تعدادی از آنها یادداشت هایی با عنوان مسکن مهر نوشته شده بود.

اتوبوس هایی که مردم را به محل برگزاری مراسم رسانده بودند نیز در مسیرهای منتهی به میدان سپاه و ورزشگاه مخابرات تجمعی شکل داده بودند و علاوه بر عکس ها و پوسترهایی که از رییس جمهور روی آنها نصب شده بود و مشخصات مناطقی که از آنها اعزام شده بودند نیز با برچسب «ویژه استقبال از رییس جمهور محترم»‌ آورده شده بود.

در بنرهایی که در نقاطی از شهر نصب شده بود مسیر حرکت اتوبوس ها اعلام شده بود و تقسیم بندی میان اتوبوس ها برای رفت وآمد به شهرهای اقماری، خطوط درون شهری، نواحی چهارگانه آموزش و پرورش صورت گرفته بود.

تعدادی از اتوبوس ها نیز به طور کامل با عکس احمدی نژاد پوشانده شده بودند که روی بعضی از آنها نوشته شده بود: «گل افشان باد یاران مقدم یار».

در تعدادی از بنرهایی که از سوی ستاد هماهنگی استقبال از دومین سفر رییس جمهوری نصب شده بود ضمن چاپ عکس‌های بزرگ احمدی نژاد جملاتی با مضامین «‌قطار شهری، سرعت، امنیت، سلامت» نوشته شده بود.

علاوه بر تعداد قابل توجه بنر ها و پوسترهای چاپ شده از سوی ادارات دولتی، بسیاری از بنرها و پوسترها نیز از سوی روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی و شورای شهر و شهرداری در شهر چاپ و توزیع شده بود.

حضور پر تعداد ماموران خانم و آقا برای جمع آوری نامه مردمی در این مراسم بسیار چشمگیر بود و با پوشش هایی یکدست که بر روی آنها عبارت «مامور جمع آوری نامه مردمی» چاپ شده بود نامه های مردم را جمع می کردند. در محل هایی با عنوان «محل جمع آوری نامه های مردمی به ریاست جمهوری» بسته هایی با آرم شرکت پست و مخابرات قرار داشت که بر روی آنها نوشته شده بود «صلی علی محمد، یاور رهبر آمد» و از مردم خواسته می شد نامه های خود را داخل آنها بیندازند.

 انتشار مکرر فراخوان رادیویی که از روزها پیش از مردم می خواست با حضور در مراسم استقبال خواسته های خود را از رییس جمهور مطرح کنند، باعث شده بود تا بتوان در هر گوشه ای شاهد نامه نگاری مردان و زنان در سنین مختلف بود که تلاش داشتند نامه های خود را به صندوق ها بیندازند یا به دست ماموران جمع آوری نامه ها برسانند.

این مساله باعث شده بود تا امروز بازار سیاه کاغذ و پاکت نامه در ورزشگاه شهدای مخابرات کرج شکل گیرد و پاکت نامه 400 تومان و کاغذ 200 تومان به فروش برسد.
حضور ماشین های زرد رنگ شرکت پست و مخابرات که برای جمع آوری نامه ها در این مکان مستقر شده بود باعث شده بود عده زیادی از مردم به دور آنها جمع شوند. مردان و زنان مسن زیادی نیز با حضور در آنجا از مردم می خواستند که مطالباتشان را برای آنها بنویسند تا بتوانند به صندوق ها بیندازند.

کاورهای یک رنگ و شکلی نیز در میان جوانان توزیع می شد که از سوی ادارات دولتی و به ویژه شهرداری عباراتی در تحسین احمدی نژاد چاپ شده بود.

اما رادیو البرز- رادیو شهرستان کرج - نیز در ویژه برنامه ای با عنوان «شوق دیدار» مردم را به حضور در این مراسم دعوت می کرد و ضمن پوشش برنامه سرود «دولت عشق آمد و من دولت پاینده شدم» پخش می شد.

رادیو بارها اعلام کرد : «‌مطالبات خود از رییس جمهور را مطرح کنید، مطالبات شما را اگر پخش هم نکنیم، به شکل CD در اختیار رییس جمهور و هیات همراهش قرار خواهیم داد و ایشان پاسخگو خواهند بود.»

رادیو با پخش سرودهای حماسی و احساسی مرتب اعلام می کرد: «امروز روز دیدار است».

 

 

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : مهدی

آخرین اخبار

جستجو

نظرشما

  • به نظر شما تیم ملی فوتبال ایران در مقابل کره شمالی چه نتیجه ای کسب می کند؟
نویسندگان

mi118.com